خوش آمدید

جستجو

تبلیغات

خیران ۸۰ درصد از نیازهای مالی مدارس اردستان را تامین می‌کنند

  فرماندار اردستان با بیان اینکه در حال حاضر ۸۰ درصد از نیازهای مالی مدارس اردستان توسط خیرین تأمین می‌شود، گفت: تمامی مسائل و مشکلات آموزش‌وپرورش در بحث مالی خلاصه نمی‌شود و مردم از آموزش‌وپرورش ارتقاء سطح و کیفیت آموزشی را انتظار دارند.

  به گزارش خبرگزاری تسنیم از اردستان، علیرضا غیور ظهر امروز در جلسه شورای آموزش‌وپرورش شهرستان اردستان در محل اداره آموزش‌وپرورش این شهر یکی از اهداف تشکیل شورای آموزش‌وپرورش را تحقق مشارکت و نظارت مردم بر آموزش‌وپرورش اعلام کرد و اظهار داشت: باید به کارآمدی شورای آموزش‌وپرورش بیشتر کمک کرد.

  وی خواستار تغییر نحوه تشکیل جلسات شورای آموزش‌وپرورش شد و افزود: از سبک معمولی جلسات خروجی خوبی نخواهیم داشت.

  فرماندار اردستان با بیان اینکه باید ابتدا مشکلات پایش، دسته‌بندی و اولویت‌بندی شود تصریح کرد: باید کمیته‌های فرعی در کنار شورای آموزش‌وپرورش باهدف بررسی مشکلات و ارائه طرح و راهکار راستای رفع مشکلات تشکیل و راهکارها در شورای آموزش‌وپرورش مطرح و درباره آن تصمیم‌گیری شود.

  غیور با بیان اینکه در حال حاضر 80 درصد از نیازهای مالی مدارس آموزش و پرورش اردستان توسط مردم و با کمک خیرین تأمین می‌شود، خاطرنشان کرد: تمامی مسائل و مشکلات آموزش‌وپرورش در بحث مالی خلاصه نمی‌شود و مردم از آموزش‌وپرورش ارتقاء سطح و کیفیت آموزشی را انتظار دارند.

   


  این مطلب تا کنون 5 بار بازدید شده است.
  منبع
  برچسب ها : آموزش‌وپرورش ,شورای ,اردستان ,مشکلات ,مالی ,مردم ,شورای آموزش‌وپرورش ,بیان اینکه ,خلاصه نمی‌شود ,آموزش‌وپرورش ارتقاء ,مالی خلاصه ,مالی خلاصه نمی‌شود ,خیرین تأمین می‌شود، ,
  خیران ۸۰ درصد از نیازهای مالی مدارس اردستان را تامین می‌کنند

تبلیغات


  محل نمایش تبلیغات شما

پربازدیدترین مطالب

آمار

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده