تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

تبلیغات


  فرماندار اردستان با بیان اینکه در حال حاضر ۸۰ درصد از نیازهای مالی مدارس اردستان توسط خیرین تأمین می‌شود، گفت: تمامی مسائل و مشکلات آموزش‌وپرورش در بحث مالی خلاصه نمی‌شود و مردم از آموزش‌وپرورش ارتقاء سطح و کیفیت آموزشی را انتظار دارند.

  به گزارش خبرگزاری تسنیم از اردستان، علیرضا غیور ظهر امروز در جلسه شورای آموزش‌وپرورش شهرستان اردستان در محل اداره آموزش‌وپرورش این شهر یکی از اهداف تشکیل شورای آموزش‌وپرورش را تحقق مشارکت و نظارت مردم بر آموزش‌وپرورش اعلام کرد و اظهار داشت: باید به کارآمدی شورای آموزش‌وپرورش بیشتر کمک کرد.

  وی خواستار تغییر نحوه تشکیل جلسات شورای آموزش‌وپرورش شد و افزود: از سبک معمولی جلسات خروجی خوبی نخواهیم داشت.

  فرماندار اردستان با بیان اینکه باید ابتدا مشکلات پایش، دسته‌بندی و اولویت‌بندی شود تصریح کرد: باید کمیته‌های فرعی در کنار شورای آموزش‌وپرورش باهدف بررسی مشکلات و ارائه طرح و راهکار راستای رفع مشکلات تشکیل و راهکارها در شورای آموزش‌وپرورش مطرح و درباره آن تصمیم‌گیری شود.

  غیور با بیان اینکه در حال حاضر 80 درصد از نیازهای مالی مدارس آموزش و پرورش اردستان توسط مردم و با کمک خیرین تأمین می‌شود، خاطرنشان کرد: تمامی مسائل و مشکلات آموزش‌وپرورش در بحث مالی خلاصه نمی‌شود و مردم از آموزش‌وپرورش ارتقاء سطح و کیفیت آموزشی را انتظار دارند.

   


  این مطلب تا کنون بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ پنجشنبه 11 دي 1348 [ گزارش پست ]
  منبع
  برچسب ها : آموزش‌وپرورش ,شورای ,اردستان ,مشکلات ,مالی ,مردم ,شورای آموزش‌وپرورش ,بیان اینکه ,مالی مدارس ,نیازهای مالی ,خلاصه نمی‌شود ,مالی خلاصه نمی‌شو ,

تبلیغات


  Ads1

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز سه شنبه 2 خرداد 1396

تبلیغات

ads2

تبلیغات

ads3

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر